803 PERIWINKLE CIR

BAREFOOT BAY, Florida 32976 · Brevard County · Parcel 30 3810-JS-54-25

$45 950
Assessed Value
$134 580
Market Value
Annual Tax
$20 950
Taxable Value
Ownership
OwnerJOHNSON, RICHARD A
Mailing Address803 PERIWINKLE CIR BAREFOOT BAY FL 32976
Property Details
Year Built1986
Living Area1 102 sq ft
Lot Size3 920 sq ft
Use Code002
Valuation Breakdown
Land Value$50 000
Just (Market) Value$134 580
Assessed Value$45 950
Exemptions-$25 000
Taxable Value$20 950